VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. dubna 2017, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Ve čtvrtek  20.4.2017 v podvečerních hodinách se uskutečnil poslední závod DDM Cupu 2016/2017 a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se příval přespolních, když se naposledy v této sezóně rozdělovali body do celkového hodnocení, ale dorazili pouze dva.

 

            Do závodu odstartovalo 8 žáků rozdělených do 3 skupin dle výkonnosti. První dvě skupiny byly celé žákovské a ta třetí byla půl na půl s dospělými, kteří byli pouze dva. A tím to bylo zajímavější. Mezi žáky opět zvítězil doma neporažený Lukáš Tříska (88 kol 9m), na druhém místě skončili společně poprvé v historii těchto závodů Adam Trojan a Marek Smejkal (oba 79 kol 5m) a třetí byla naše zahraniční akvizice až z dalekého Španělska Dani (67 kol 10m). Byl zde u prarodičů na prázdninách a tak si přišel poprvé v životě zazávodit a bylo z toho krásné 3. místo. Na 4. místě skončila první přespolní Vaněčková Bára (66 kol 25m).  Na 5. místě dojel  její mladší bratr Tomáš Vaněček a na 6. místě Tříska Pavel a na 7.místě Tříska Michal.

      Děti se opět těšili i na soutěž o nejhezčí karosérii a je opravdu vidět, že mají opravdu talent. V této vedlejší soutěži zvítězil Marek Smejkal, na druhém místě skončil Adam Trojan a třetí skončil Tomáš Vaněček.

      Závod dospělých ovládl Petr Vaněček před Tondou Třískou.   

      Děkuji všem, kteří se tohoto závodu zúčastnili a i těm co přišli fandit a doufám, že i v příštím roce se budeme nadále pravidelně setkávat na těchto krásných závodech, věnovaným hlavně dětem.

 Úplně poslední závod (tzv. SRANDA ZÁVOD) tohoto ročníku 2016/2017 se jede 18.5.2017 v Hradci Králové. Tento závod se jede čímkoliv, co umí jezdit po autodráze. A opravdu bude na co koukat.

                                                                                                Vedoucí automodelářského kroužku 

                                                                                                                 Tříska Antonín


 

 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.