Karneval masek ve školní družině PDF Tisk Email

V únoru jsme uspořádali dětský karneval masek, na který dorazili princezny a princové, břišní tanečnice, zvířátka všeho druhu, kovbojové, piráti a pohádkové bytosti. Užili jsme si zábavné odpoledne, na které se můžete podívat do fotogalerie.

ZLATÝ SLAVÍČEK – pěvecká soutěž PDF Tisk Email

Školní družina uspořádala pro děti 1. – 3. ročníku soutěž ve zpěvu. Celkem se do soutěže přihlásilo okolo 30 odvážlivců. První kolo proběhlo v jednotlivých odděleních. Děti, které získaly nejvyšší počet bodů, postoupily do druhého finálového kola, které se konalo dne 13. února. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – sólo nebo duo.

Porota složená z dětí, které navštěvují hudební kroužek v čele s paní učitelkou Danou Nyčovou, to neměla jednoduché. Zaznělo mnoho krásných písniček, děti byly odvážné a ti, kteří nesoutěžili, byli bezvadné publikum.

V  kategorii sólo zvítězila Petruška Moravcová ze 3. B a se stejným počtem bodů  Honzík Velikovský z 2. A. V kategorii duo zvítězila dvojice Miriam Skalická a Terezka Stiburková z 3. B.

Těšíme se na příští soutěž a nové ZLATÉ SLAVÍKY.

JEŽÍŠEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ PDF Tisk Email

Ani tentokrát nepřišly děti o moment překvapení po vánočních prázdninách. Pod stromečkem našly balanční deskové hry, které rozvíjí jemnou i hrubou motoriku nenásilnou a hravou formou.

Překvapením byly dřevěné lyže pro dva. Těšíme se, až všechny hry vyzkoušíme!

Děkujeme Ježíšku.

VÁNOČNÍ DÍLNY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ – OHLÉDNUTÍ PDF Tisk Email

V průběhu adventního období probíhala ve školní družině vánoční dílnička, ve které děti tvořily dárky pro své nejbližší, zdobily okna a stromečky vánočními motivy. Také si vyzkoušely tradiční staročeský recept - sušení křížal z jablíček.

Na společné tvoření se podívejte do fotogalerie.

« ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec »

Home Družina Akce