Zdravá svačinka ve družině PDF Tisk Email

V rámci projektu zdravá strava jsme si připravili k odpolední svačině ovocné jednohubky a udělali společné ochutnávky. Děti se ujaly své kuchařské role naprosto báječně a nezapomněly ani na pochoutky pro naše ptactvo, které zde přezimuje. Podívejte se na malé kuchaře do naší fotogalerie.

Za školní družinu J. Pauzarová

Vánoce ve školní družině PDF Tisk Email

Po vánočních prázdninách našly děti pod stromečkem dárky od Ježíška. Na to, jakou jim udělaly radost, se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

Úspěch družiny ve výtvarné soutěži PDF Tisk Email

Úpická hvězdárna vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti na téma „HVĚZDA BETLÉMSKÁ“.

12. prosince se sešla porota v čele s úpickým výtvarníkem Stanislavem Špeldou a vybrala nejzdařilejší díla. Ceny dětským malířům předal ředitel hvězdárny na vánoční besídce ve středu 13. prosince.

Za kolektivní dílo převzala ocenění děvčata ze 4.B – Tereza Hotrová, Petra Moravcová, Valentýna Nováčková, Helena Potočková, Adéla Seifrtová, Miriam Skalická, Kristýna Sokolová, Natálie Součková a Tereza Stiburková.

Na předních místech se umístila i Markéta Lasíková a Natálie Töröková z druhé třídy.

Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších výtvarných úspěchů!

A. Nováková, školní družina

Přednáška o myslivosti PDF Tisk Email

Dne 22. 11. se uskutečnila ve školní družině přednáška o myslivosti pro prvňáčky. Poutavé vyprávění doplněné zajímavými ukázkami si pro nás připravil již potřetí žák 5.A Šimon Veinert. Přednáška byla zakončena vědomostní soutěží.

Šimone, děkujeme a těšíme se na příští poutavé vyprávění o přírodě.

Na atmosféru z přednášky se podívejte do fotogalerie.

Za ŠD J. Pauzarová

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »