Mezinárodní den dětí ve školní družině PDF Tisk Email

Na zábavné odpoledne plné soutěží a her se podívejte do fotogalerie:

Za ŠD J. Pauzarová

Vycházka na kozí farmu do Volanova PDF Tisk Email

Minulý týden se školní družina vydala  do Volanova na kozí farmu. Cestou jsme se zastavili u rybníka, kde děti nakrmily kačenky. Pokračovali jsme okolo ovčího výběhu až ke kozí farmě. Děti měly možnost přímého kontaktu se zvířaty. Na atmosféru z vycházky se podívejte do fotogalerie.

Děkujeme maminkám za připravené pochoutky pro zvířátka.

Za ŠD J. Pauzarová

Karneval masek ve školní družině PDF Tisk Email

V únoru jsme uspořádali dětský karneval masek, na který dorazili princezny a princové, břišní tanečnice, zvířátka všeho druhu, kovbojové, piráti a pohádkové bytosti. Užili jsme si zábavné odpoledne, na které se můžete podívat do fotogalerie.

J. Pauzarová

ZLATÝ SLAVÍČEK – pěvecká soutěž PDF Tisk Email

Školní družina uspořádala pro děti 1. – 3. ročníku soutěž ve zpěvu. Celkem se do soutěže přihlásilo okolo 30 odvážlivců. První kolo proběhlo v jednotlivých odděleních. Děti, které získaly nejvyšší počet bodů, postoupily do druhého finálového kola, které se konalo dne 13. února. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – sólo nebo duo.

Porota složená z dětí, které navštěvují hudební kroužek v čele s paní učitelkou Danou Nyčovou, to neměla jednoduché. Zaznělo mnoho krásných písniček, děti byly odvážné a ti, kteří nesoutěžili, byli bezvadné publikum.

V  kategorii sólo zvítězila Petruška Moravcová ze 3. B a se stejným počtem bodů  Honzík Velikovský z 2. A. V kategorii duo zvítězila dvojice Miriam Skalická a Terezka Stiburková z 3. B.

Těšíme se na příští soutěž a nové ZLATÉ SLAVÍKY.

J. Pauzarová

« ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec »