ZOH ve školní družině PDF Tisk Email

VÍCE FOTO - ZDE

Celotýdenní družinová akce s pěti sportovními disciplínami: běh na lyžích, biatlon, rychlobruslení, hokej a skoky na lyžích. Tak právě tyto aktivity si vyzkoušeli všichni odvážlivci na vlastní kůži, i když naše pojetí bylo netradiční.

Sledovali jsme celé dění zimních olympijských her, získané medaile za jednotlivé disciplíny i jména sportovců, kteří je vybojovali. Až do poslední chvíle jsme drželi pěsti a fandili. Na průběh akce se můžete podívat ve fotogalerii.

Za školní družinu Jana Pauzarová

Zdravá svačinka ve družině PDF Tisk Email

V rámci projektu zdravá strava jsme si připravili k odpolední svačině ovocné jednohubky a udělali společné ochutnávky. Děti se ujaly své kuchařské role naprosto báječně a nezapomněly ani na pochoutky pro naše ptactvo, které zde přezimuje. Podívejte se na malé kuchaře do naší fotogalerie.

Za školní družinu J. Pauzarová

Vánoce ve školní družině PDF Tisk Email

Po vánočních prázdninách našly děti pod stromečkem dárky od Ježíška. Na to, jakou jim udělaly radost, se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

Úspěch družiny ve výtvarné soutěži PDF Tisk Email

Úpická hvězdárna vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti na téma „HVĚZDA BETLÉMSKÁ“.

12. prosince se sešla porota v čele s úpickým výtvarníkem Stanislavem Špeldou a vybrala nejzdařilejší díla. Ceny dětským malířům předal ředitel hvězdárny na vánoční besídce ve středu 13. prosince.

Za kolektivní dílo převzala ocenění děvčata ze 4.B – Tereza Hotrová, Petra Moravcová, Valentýna Nováčková, Helena Potočková, Adéla Seifrtová, Miriam Skalická, Kristýna Sokolová, Natálie Součková a Tereza Stiburková.

Na předních místech se umístila i Markéta Lasíková a Natálie Töröková z druhé třídy.

Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších výtvarných úspěchů!

A. Nováková, školní družina

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »