Erasmus+
Nadnárodní setkání PDF Tisk Email

Dosud  bylo zrealizované jedno Nadnárodní projektové setkání  / TPM / v říjnu  2015. Uskutečnilo sa v zemi  koordinátora projektu - na Slovensku. Termín setkání  byl po vzájemné komunikaci / mail, telefon / vybraný na  19. října 2015 / pondělí. Písemně byli pozvaní všichni projektoví partneři z každé partnerské země. Pozvánky jsme obdrželi mailem 30. září 2015. Pozvaní akceptovaly 3 partnerské školy – z České  republiky, z Itálie a Turecka.

Celý článek...
 
Bedekr PDF Tisk Email

k nahlédnutí ZDE (1 133kB)


 

 
Erasmus+: Itálie 15. 5. 2016 - 21. 5. 2016 PDF Tisk Email

V rámci projektu Erasmus+ proběhlo v květnu další z řady setkání vybraných žáků základních škol z pěti zemí (Slovensko, Česká republika, Itálie, Lotyšsko a Turecko), tentokrát v Itálii. Každou školu reprezentovalo osm žáků. Cílem projektu je poznat historii, kulturu, pamětihodnosti a přírodní zajímavosti dané lokality. Žáci spolu komunikují anglicky a v reálném prostředí se přirozeně učí poznávat a přijímat rozdíly mezi národy.

Celý článek...
 
Erasmus+: Slovensko 17. – 23.4. PDF Tisk Email

První setkání zúčastněných škol v rámci projektu Erasmus+ „Vitajte u nás!“ proběhlo v dubnu na Slovensku. Pro všechny zúčastněné byl připraven pestrý program.

Celý článek...
 


Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Granty a projekty >> ERASMUS+

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.