Výlet 1. A, 1. C PDF Tisk Email

Ředitelské volno PDF Tisk Email

Ředitelka školy vyhlašuje na čtvrtek 29. června a pátek 30. června 2017 ředitelské volno z důvodu rekonstrukce kuchyně.

Družina bude fungovat v omezeném režimu do 12:00 hodin.

Ing. Z. Horáková Radová

CTK Mácháč 2017 PDF Tisk Email

Exkurze 9. B do pivovaru PDF Tisk Email

Poslední úterý v květnu navštívila třída 9. B v rámci výuky chemie Pivovar Krakonoš v Trutnově. Prohlídli jsme téměř celý areál a seznámili jsme se s chemickým postupem při výrobě piva a historií tohoto pivovaru.

Exkurze se nám moc líbila a doporučujeme ji i dalším třídám.

Michal Papež a David Sedlák, žáci 9.B

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »