Aktuality
Jarní preventivní besedy na druhém stupni PDF Tisk Email

V  dubnu a květnu naši školu navštěvovali pracovníci Městské policie Trutnov a besedovali s žáky na téma dopravní výchova. Při každé z dvouhodinových seminářů s žáky zopakovali pravidla silničního provozu a následně je znovu seznámili s pravidly pro chodce i cyklisty. Jednotlivá témata byla doplněna i o videoukázky spojené s rozborem dané situace.

Na závěr proběhl kvíz. Všichni řešitelé obdrželi reflexní prvky a nejlepší řešitelé i další drobné odměny.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

Aktualizováno Středa, 24 Květen 2017 07:18
 
Pasování na čtenáře PDF Tisk Email

V pondělí 15. května se děti z 1.C vydaly na návštěvu knihovny, kde na ně čekalo překvapení. Přivítala je zde královna  Abecedka I. a její šašek. Pro děti měli připravené 3 úkoly, které skvěle splnily. Abecedce také každý přečetl kratičkou básničku. Odměnou za splnění úkolů a pěkné čtení bylo pasování každého žáčka na čtenáře.

Jana Synková


 

 

 
ŽÁCI PŘIJATÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PDF Tisk Email

Výsledky k nahlédnutí ZDE (velikost souboru 457kB)


 

 
Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017 PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku Lukáš Tříska – 7.A  a Adam Trojan – 5.A zúčastnili MČR žáků na autodráze ve Zlíně -  Tlumačově.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 92

Vyhledávání

Banner
Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.