Sport na škole PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 10 Září 2012 17:52

Velmi blízko postupu na republikové finále 1. ročníku školské futsalové ligy byly dívky z 8. a 9. tříd. V rozhodujícím utkání dokonce vedly, nakonec skončily na druhém místě.
Dne 29.listopadu se v hale SOU Lázně Bělohrad sešla družstva dívek z naší školy, ZŠ Mládežnická Trutnov a ZŠ Studenec, aby poměřila své síly ve futsale. Nejlepší z družstev si zároveň zajistil postup do republikového finále. Naše dívky vstoupily do turnaje trutnovským derby se ZŠ Mládežnická a gólem Lucky Doškové vyhrál 1:0. Po krátké pauze čekal náš tým favorit turnaje ZŠ Studenec. První poločas skončil i přes dvě veliké šance Lucky Doškové 0:0. Na začátku druhého poločasu se naše děvčata dostala do vedení – střelkyní byla Lucka Došková. Následovaly další šance našeho týmu, zároveň obrana musela čelit rychlým a nebezpečným protiútokům studeneckých hráček. S přibývajícím časem se tlak soupeřek stupňoval a časem bohužel přišly i tři rychlé góly, které znamenaly vítězství Studence. Studenec roli favorita potvrdil i v zápase se ZŠ Mládežnická Trutnov a vítězstvím 1:0 si zajistil vítězství v turnaji a postup na republikové finále ve Zruči nad Sázavou.

VÝSLEDKY:
Domky – ZŠ Mládežnická Trutnov       1:0    branka: Došková
Domky – ZŠ Studenec                        1:3    branka: Došková
ZŠ Studenec – ZŠ Mládežnická Trutnov          1:0

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. ZŠ Studenec                                              2  0  0              4:1                   6b.
2. ZŠ V Domcích Trutnov                                1  0  1              2:3                   3b.
3. ZŠ Mládežnická Trutnov                             0  0  2              0:2                   0b.

NAŠI ŠKOLU REPREZENTOVALY:
Lenka Novotná, Monika Danielisová, Denisa Ponechalová, Tereza Prokůpková, Anna Rosová, Natálie Počekajlová, Nicole Danielisová, Nicole Štumpfová, Lucie Došková

Aktualizováno Pondělí, 10 Září 2012 17:52

Home Žáci Sport na škole