Úspěch družiny ve výtvarné soutěži PDF Tisk Email

Úpická hvězdárna vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti na téma „HVĚZDA BETLÉMSKÁ“.

12. prosince se sešla porota v čele s úpickým výtvarníkem Stanislavem Špeldou a vybrala nejzdařilejší díla. Ceny dětským malířům předal ředitel hvězdárny na vánoční besídce ve středu 13. prosince.

Za kolektivní dílo převzala ocenění děvčata ze 4.B – Tereza Hotrová, Petra Moravcová, Valentýna Nováčková, Helena Potočková, Adéla Seifrtová, Miriam Skalická, Kristýna Sokolová, Natálie Součková a Tereza Stiburková.

Na předních místech se umístila i Markéta Lasíková a Natálie Töröková z druhé třídy.

Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších výtvarných úspěchů!

A. Nováková, školní družina

Home Družina Akce Úspěch družiny ve výtvarné soutěži