TRAPAS NEPŘEŽIJU aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ! PDF Tisk Email

V pátek 13. října 2017 žáci 2. stupně navštívili představení „Trapas nepřežiju“, které bylo vtipnou formou zaměřeno na zásady slušného chování.

Hlavními aktéry byli Michaela Dolinová, v roli RY-PO-SLUCHa = RYchlá POmoc SLUšného Chování, a Ladislav Ondřej, v roli Karla Loudy, žáka 8. B, který by se rád naučil některým základním pravidlům slušného chování.

Karel Louda přichází do nové školy v novém městě, bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a holek. Díky paní Ry-po-sluch se z Karla stává mladý muž, který ovládá dokonale zásady slušného chování.

Na závěr představení vystoupili Pavel Callta se svými hity „Terapeut“, „Píšem si svůj sen“ a Nelly Řehořová s písničkou z muzikálu „Muž se železnou maskou“ – „Žít jen svou láskou“ a další.

Program se nám všem moc líbil a náležitě jsme si ho užili.

Mgr. Romana Krulišová

Home Základní informace Aktuality TRAPAS NEPŘEŽIJU aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!