Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017 PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku Lukáš Tříska – 7.A  a Adam Trojan – 5.A zúčastnili MČR žáků na autodráze ve Zlíně -  Tlumačově.

A musím říci, že jejich dlouhá příprava a účast na řadě jiných závodů během sezóny se opravdu vyplatila. Oba kluci se neztratili jak ve svých věkových kategoriích, tak i ve srovnání se staršími vrstevníky. Celá MČR je rozdělena do třech věkových kategorií (mladší žáci, starší žáci a junioři). Startuje se dohromady a ve třech závodních kategoriích (modely PR/32, PR/24 a G-12).

Lukáš Tříska startoval za starší žáky a Adam Trojan za mladší žáky. Oba dva si vyjeli tři nádherná 2. místa ve všech třech závodních kategoriích. Klobouk dolů hlavně před Adamem Trojanem, který se zúčastnil MČR vůbec poprvé a ostudu rozhodně neudělal. Lukáš Tříska je již ostřílený borec, který již 3 roky po sobě vozí z MČR pravidelně stupně vítězů.

Oběma klukům ještě jednou gratuluji k nádherným úspěchům a přeji mnoho závodních úspěchů v dalších letech.

(přikládám foto a výsledkové listiny)

 

                   Vedoucí automodelářského kroužku Tříska Antonín


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.