Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku (Lukáš Tříska – 7.A a Adam Trojan – 5.A) zúčastní vrcholu letošní sezóny modelářské mládeže,  konaného na krásné nově postavené, 42m dlouhé, 8-proudové autodráze ve Zlíně -  Tlumačově. V současné době vrcholí jejich přípravy, v rámci kterých se zúčastní několika menších závodů.

Jmenovaní se dne 18.3.2017 zúčastnili přípravného závodu na této dráze ve Zlíně - Tlumačově a vůbec si nevedli špatně, což značí 3. místo Lukáše a 16. místo Adama v konečném pořadí, a to i společně s dospělými závodníky. Tak doufejme, že i na MČR žáků se jim podaří zajet nějaké krásné umístění.  

„Tak jim společně držme palce.“

Vedoucí automodelářského kroužku

        Tříska Antonín


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.