Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku (Lukáš Tříska – 7.A a Adam Trojan – 5.A) zúčastní vrcholu letošní sezóny modelářské mládeže,  konaného na krásné nově postavené, 42m dlouhé, 8-proudové autodráze ve Zlíně -  Tlumačově. V současné době vrcholí jejich přípravy, v rámci kterých se zúčastní několika menších závodů.

Jmenovaní se dne 18.3.2017 zúčastnili přípravného závodu na této dráze ve Zlíně - Tlumačově a vůbec si nevedli špatně, což značí 3. místo Lukáše a 16. místo Adama v konečném pořadí, a to i společně s dospělými závodníky. Tak doufejme, že i na MČR žáků se jim podaří zajet nějaké krásné umístění.

„Tak jim společně držme palce.“

Vedoucí automodelářského kroužku

Tříska Antonín

Home Základní informace Aktuality Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží