Láďa Horák a Marie Terezie v Hradci Králové PDF Tisk Email

Důstojně a po svém přistoupil k 300. výročí narození velké evropské císařovny Láďa Horák z 9. A. Ke skvělému 3. místu z okresního kola Dějepisné olympiády připojil i úctyhodné 6. místo v kole krajském, uspořádaném v Hradci Králové v první jarní den 20. 3. 2017.

„Marie Terezie – žena, matka, panovnice aneb Habsburkové 18. století“ jako již Láďovo třetí dějepisné olympijské téma (olympiád se účastnil již v sedmém a osmém ročníku) nejspíš předznamená i jeho profesní budoucnost. Potvrdil nám, že by se historii jednou rád věnoval jako svému hlavnímu oboru.

Láďo, děkujeme za tříletou úspěšnou reprezentaci školy a držíme palce i do Tvého „historického“ budoucna!

 

Mgr. Jaroslav Dvorský


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Láďa Horák a Marie Terezie v Hradci Králové

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.