ZLATÝ SLAVÍČEK – pěvecká soutěž PDF Tisk Email

Školní družina uspořádala pro děti 1. – 3. ročníku soutěž ve zpěvu. Celkem se do soutěže přihlásilo okolo 30 odvážlivců. První kolo proběhlo v jednotlivých odděleních. Děti, které získaly nejvyšší počet bodů, postoupily do druhého finálového kola, které se konalo dne 13. února. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – sólo nebo duo.

Porota složená z dětí, které navštěvují hudební kroužek v čele s paní učitelkou Danou Nyčovou, to neměla jednoduché. Zaznělo mnoho krásných písniček, děti byly odvážné a ti, kteří nesoutěžili, byli bezvadné publikum.

V  kategorii sólo zvítězila Petruška Moravcová ze 3. B a se stejným počtem bodů  Honzík Velikovský z 2. A. V kategorii duo zvítězila dvojice Miriam Skalická a Terezka Stiburková z 3. B.

Těšíme se na příští soutěž a nové ZLATÉ SLAVÍKY.

J. Pauzarová

Home Družina Akce ZLATÝ SLAVÍČEK – pěvecká soutěž