Den otevřených dveří a zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

DOD

Plánujeme v úterý 21. března 2017. Dopoledne bude škola otevřená pro veřejnost k nahlédnutí do tříd.

Odpoledne od 14 do 17 hodin bude připraven program pro budoucí prvňáčky.

Zápis pro školní rok 2017/2018

Zápis do 1. tříd školního roku 2017/2018 se bude konat v termínu 6. do 7. dubna 2017 a bližší informace budou na webových stránkách zveřejněny !!  1. 3. 2017!!

Informace pro rodiče, kteří zvažují u svých dětí odklad povinné školní docházky:

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li o to písemně zákonný zástupce dítěte v době zápisu (od 1. 4. do 30. 4. 2017) dítěte k povinné školní docházce, odloží ředitel školy začátek povinné školní docházky o jeden školní rok, pokud je žádost doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Začátek povinné školní docházky lze odložit nejdéle do zahájení školního roku, v němž dítě dovrší osmý rok věku.

Mgr. Eva Junová, zástup. 1.st.

Home Základní informace Aktuality Den otevřených dveří a zápis do prvních tříd