Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Podzim v 1.C PDF Tisk Email

V měsících září a říjen si prvňáčci vyráběli výzdobu do své třídy. Zvládli jablíčka, houby, ježky i papírové draky. V posledním týdnu před prázdninami jsme díky Nicol, která nám přinesla dýně, společně dlabali. Dýně nám krásně svítily ve třídě i na chodbě. Tam jsme k nim ještě vytvořili strašidelné obrázky s duchy a netopýry. Mile nás překvapil Mareček, který společně s maminkou napekl pro celou třídu halloweenské muffiny. Všichni jsme si moc pochutnali.

Bc. Jana Synková


 

 

 
Sběr papíru PDF Tisk Email

Sběr papíru bude probíhat od 1. listopadu do 11. listopadu.

V týdnu od 1.11. do 4.11. v době od 7:00h do 8:00h a od 13:00h do 14:30h

V týdnu od 7.11. do 11.11. v době od 13:00h do 14:30h


 

 
Činnost Nadačního fondu Domus PDF Tisk Email

více informací k nahlédnutí ZDE 


 

 
Ochutnávka mléčných výrobků PDF Tisk Email

před třídními schůzkami ve vestibulu školy

ochutnavka web

 
VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. října 2016, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Rok se s rokem sešel a ve čtvrtek v podvečerních hodinách se uskutečnil první ze závodů již 4. ročníku DDM cupu a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se velký příval přespolních, ale nakonec i vzhledem k pracovnímu a rodičovskému vytížení, dorazil pouze jeden a to Adam Beran.

Celý článek...
 
Prevence šikany v šestých ročnících PDF Tisk Email

Naši školu navštívila metodička prevence Mgr. Lenka Mikesková a koordinátor prevence kriminality Mgr. Jana Bábik a s našimi žáky pracovali na téma šikany. Součástí dvouhodinového semináře byl i film Mezi stěnami, který s nimi rozebrali a věnovali se jednotlivým problémům, které se šikanou souvisí. 

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence školy


 
ZLATO V 9.A PDF Tisk Email

V přírodopisu probíráme neživou přírodu a učíme se o nerostech. Zuzka Fialová si připravila projekt o zlatu. Seznámila žáky s jeho významnými nalezišti,  vlastnostmi a využitím v praktickém životě. Dále žákům vysvětlila zjišťování kvality zlata, puncu a o významu zlatých cihel. Na tuto práci naváže jejich exkurze do České národní banky v Praze  v rámci výuky výchovy k občanství.

Mgr. Jana Matěnová, vyučující přírodopisu. 


 
Ředitelské volno PDF Tisk Email

V pondělí 24. října a v úterý 25. října je vyhlášeno ředitelské volno z důvodu začátku rekonstrukce rampy u školní jídelny.

 

                                                      vedení školy


 

 
Vůně bylinek ve školní družině – levandulové panenky PDF Tisk Email

Levandule má neocenitelné léčebné účinky, a tak jsme pro maminky zhotovili levandulové panenky pro zdraví i pro radost. Podívejte se na naši tvořivou dílnu a naše šikovné prstíky.

za ŠD J. Pauzarová


 

 
Přednáška o myslivosti ve školní družině PDF Tisk Email

4.  říjen  je vyhlášen jako Světový den zvířat, a právě k této příležitosti jsme uspořádali přednášku o myslivosti. Tohoto úkolu se ujal žák 4. A Šimon Veinert, který má na svůj věk  výborné přírodovědné znalosti, ale také zkušenosti. Sám si zajistil potřebné pomůcky k přednášce a úkolu se zhostil s přehledem. Jeho poutavé vyprávění si poslechlo téměř 130 dětí. Pozorné posluchače odměnil knihami, obrázky a puzzle s tematikou o myslivosti.

Děkujeme ti,  Šimone. Kolektiv vychovatelek a kamarádů ze všech oddělení.


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 45

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.