Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Informace pro rodiče budoucích prvňáčků PDF Tisk Email

Ve školním roce 2016/2017 otevřeme tři první třídy s průměrným počtem 19 dětí.

 

   Těšíme se na Vás

  Ing. Zuzana Horáková Radová, ředitelka školy


 
Informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků PDF Tisk Email

V úterý 21. 6. 2016 v 15:30 proběhne v posluchárně školy informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků.

 

 Těšíme se na Vás

Ing. Zuzana Horáková Radová


 

 
Herna ve školní družině PDF Tisk Email

Hernu ve školní družině chtěli obsadit rozzlobení ptáci, ale my jsme se tam zabydleli s nimi. Rádi si tam hrajeme, čteme, kreslíme a odpočíváme. A rozzlobení rozhodně nejsme, zvlášť, když se blíží prázdniny!

Za ŠD J. Pauzarová


 

 
Mezinárodní den dětí ve školní družině PDF Tisk Email

U příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme pozvali herce z loutkového divadla KOZLÍK, kteří nám prostřednictvím krásných a velkých dřevěných loutek zahráli pohádku O perníkové chaloupce, doprovázenou veselými písničkami a soutěžními otázkami. Představení jsme shlédli v počtu 90 dětí a moc se nám líbilo!

J. Pauzarová


 

 
Zenové zahrádky ve školní družině PDF Tisk Email

V rámci multikulturní výchovy jsme tvořili zenové zahrádky s využitím prvků tradiční japonské zahrady. Při jejich tvorbě jsme se zaměřili na základní prvky – kameny, písek a mech. Důraz jsme kladli především na jednoduchost.

Cílem našeho projektu bylo poznat výtvarnou tvorbu jiných národů a probudit v sobě úctu k přírodě a přírodním materiálům, které jsou součástí našeho života. V neposlední řadě naše společná tvorba přispěla k navození klidu a harmonie. Na pohodové tvoření se podívejte do fotogalerie.

Jana Pauzarová


 

 
Erasmus+: Itálie 15. 5. 2016 - 21. 5. 2016 PDF Tisk Email

V rámci projektu Erasmus+ proběhlo v květnu další z řady setkání vybraných žáků základních škol z pěti zemí (Slovensko, Česká republika, Itálie, Lotyšsko a Turecko), tentokrát v Itálii. Každou školu reprezentovalo osm žáků. Cílem projektu je poznat historii, kulturu, pamětihodnosti a přírodní zajímavosti dané lokality. Žáci spolu komunikují anglicky a v reálném prostředí se přirozeně učí poznávat a přijímat rozdíly mezi národy.

Celý článek...
 
Exkurze devátých tříd PDF Tisk Email

Ve středu 25. května 2016 se uskutečnila exkurze do Hradce Králové. Žáci devátých tříd navštívili Infocentrum „Obnovitelné zdroje“ a vodní elektrárnu Hučák. Poté ještě absolvovali na Hvězdárně výukový program „Vesmír“ v novém digitálním planetáriu. Nakonec pozorovali Slunce dalekohledem v kopuli hvězdárny. 

Mgr. Blanka Jorová


 

 
Beseda o poruchách příjmu potravy v sedmičkách PDF Tisk Email

Naši školu navštívily studentky Vyšší odborné školy zdravotní s připravenou besedou na téma poruchy příjmu potravy. Formou besedy žáky seznámili s jednotlivými nebezpečím související s anorexií a bulimií. Doplněním byl i krátká zpověď dívek, které poruchami trpí.

Na závěr proběhla i zpětná vazba o tomto tématu.

 

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

 
Přírodovědná soutěž PDF Tisk Email

  Na druhém stupni naší školy proběhlo školní kolo přírodovědné soutěže Poznávání rostlin a živočichů. Zúčastnili se Zuzka Fialová, Bára Šprincová, Áďa Horáčková, David Novák a Jirka Bača. Žáci se na tuto soutěž připravovali několik týdnů ze seznamu, který obsahoval 200 rostlin a  200 živočichů.

 Do okresního kola postupují David Novák a Jirka Bača.

Mgr. Jana Matěnová, učitelka přírodopisu


 

 
VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 26. května 2016, Trutnov a seriál DDM CUP 2015/2016

            Dne 26. 5. 2016 se uskutečnil další oficiální závod na naší autodráze a to v rámci již 3.ročníku dětmi oblíbených závodů DDM CUP 2015/2016.

             Na předposlední závod tohoto ročníku pořádaný v Trutnově dorazil pouze 1 přespolní závodník z Hradce Králové a ostatní 4 byli z domácího klubu a tak jsme nechali závodit i mladší bratry některých závodníků, abychom mohli jet aspoň 2 skupiny.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 43

Vyhledávání

Banner
Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.