Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Vycházka na kozí farmu do Volanova PDF Tisk Email

Minulý týden se školní družina vydala  do Volanova na kozí farmu. Cestou jsme se zastavili u rybníka, kde děti nakrmily kačenky. Pokračovali jsme okolo ovčího výběhu až ke kozí farmě. Děti měly možnost přímého kontaktu se zvířaty. Na atmosféru z vycházky se podívejte do fotogalerie.

Děkujeme maminkám za připravené pochoutky pro zvířátka.

Za ŠD J. Pauzarová


 

 
Jarní preventivní besedy na druhém stupni PDF Tisk Email

V  dubnu a květnu naši školu navštěvovali pracovníci Městské policie Trutnov a besedovali s žáky na téma dopravní výchova. Při každé z dvouhodinových seminářů s žáky zopakovali pravidla silničního provozu a následně je znovu seznámili s pravidly pro chodce i cyklisty. Jednotlivá témata byla doplněna i o videoukázky spojené s rozborem dané situace.

Na závěr proběhl kvíz. Všichni řešitelé obdrželi reflexní prvky a nejlepší řešitelé i další drobné odměny.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

Aktualizováno Středa, 24 Květen 2017 07:18
 
Pasování na čtenáře PDF Tisk Email

V pondělí 15. května se děti z 1.C vydaly na návštěvu knihovny, kde na ně čekalo překvapení. Přivítala je zde královna  Abecedka I. a její šašek. Pro děti měli připravené 3 úkoly, které skvěle splnily. Abecedce také každý přečetl kratičkou básničku. Odměnou za splnění úkolů a pěkné čtení bylo pasování každého žáčka na čtenáře.

Jana Synková


 

 

 
ŽÁCI PŘIJATÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PDF Tisk Email

Výsledky k nahlédnutí ZDE (velikost souboru 457kB)


 

 
Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017 PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku Lukáš Tříska – 7.A  a Adam Trojan – 5.A zúčastnili MČR žáků na autodráze ve Zlíně -  Tlumačově.

Celý článek...
 
VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. dubna 2017, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Ve čtvrtek  20.4.2017 v podvečerních hodinách se uskutečnil poslední závod DDM Cupu 2016/2017 a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se příval přespolních, když se naposledy v této sezóně rozdělovali body do celkového hodnocení, ale dorazili pouze dva.

Celý článek...
 
Dopravní hřiště PDF Tisk Email

27.dubna ukončili žáci čtvrtých tříd dopravní výchovu na dopravním hřišti MŠ V Domcích, kde si vyzkoušeli dopravní situace v praxi.

Děkujeme příslušníkům Městské policie v Trutnově, paní R.Dudkové  a panu Mgr. J.Bábikovi,  za spolupráci a vedení dopravní výchovy ve čtvrtém a osmém ročníku.

Mgr.E.Junová


 

 
Preventivní besedy o kyberšikaně PDF Tisk Email

V dubnu byl pro žáky II. stupně připraven seminář na téma kyberšikana. Besedy vedla vedoucí oddělení tisku a prevence Policie ČR a nprap. Šárka Pižlová DiS.

Žáci se seznámili s jednotlivými pojmy a bezpečným pohybem po internetu a sociálních sítích. V závěru každé besedy proběhla diskuse o aktuální situaci a nových nebezpečích.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

 
Bovýsek ve škole PDF Tisk Email

Firma BOVYS s.r.o. dodává dětem na 1. st. jednou týdně ovoce a zeleninu. Dnes 29.4. nás navštívil ve třídách i BOVÝSEK. Děti splnily krátký kvíz a dostaly pitíčko BOVÝSEK.

Mgr. E.Junová


 

 
Zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

Ve dnech 6. až 7. dubna proběhly na školách v Trutnově zápisy. Do naší školy přišlo 46 dětí. Rodičům jsme pro děti nabídli čtyři květnová setkání ve škole, aby se děti měly možnost seznámit se školou, učitelkami a budoucími spolužáky. Pro školní rok 2017/2018 plánujeme dvě třídy asi po 20 dětech.

Mgr. E.Junová


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 48

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.